Poradnik

Jak pokonać upał?

Upalne dni lada chwila staną się normą. W czasie wolnym najlepiej poradzić sobie z nimi wybierając się nad jezioro lub na basen. Jednak co w sytuacji, kiedy cały dzień musimy spędzić w nieklimatyzowanym biurze lub mieszkaniu? Pomocne okażą się wentylatory, które w prosty i szybki sposób wprowadzą do wybranych pomieszczeń komfortową temperaturę.

Jak wybrać dobry parowar?

Chęć bycia „fit” i popularyzacja zdrowego trybu życia to trend, który coraz bardziej zakorzenia się w naszym społeczeństwie. Nieodłącznym elementem takiego stylu życia jest odpowiednia dieta, bogata w wartości odżywcze i dania przygotowane bez tłuszczu. Dobrym partnerem takiej diety będzie parowar- urządzenie przygotowujące zdrowe dania na parze.

Blender - urządzenie do zadań specjalnych

Blender to wielofunkcyjne urządzenie ułatwiające pracę w kuchni. Pomaga kroić, mieszać, rozdrabniać, miksować i ubijać. Jednak to nie wszystkie zalety tego niezwykłego pomocnika.

Z poradnika

Smakołyki bez tłuszczu - czyli kupujemy grill elektryczny.

Gdy pogoda za oknami nas nie rozpieszcza, a już zaplanowaliśmy grilla, z pomocą przychodzi nam grill elektryczny. Urządzenie to nadaje

Czytaj więcej