Przepisy

Mrożona herbata

Podczas upalnych dni każdy z nas poszukuje orzeźwienia. Mrożona herbata z dodatkiem cytryny i mięty skutecznie ugasi każde pragnienie oraz doda energii. Napój ten jest znany od setek lat, jednak wciąż z przyjemnością do niego wracamy. Dziś prezentujemy jeden z wielu sposób na jego przygotowanie.

Ciastka francuskie z owocami

Największym walorem wszystkich dań z ciasta francuskiego jest przede wszystkim doskonały smak. Druga niemniej ważna kwestia to wygoda. Jeśli korzystamy z gotowego ciasta francuskiego, które jest dostępne niemal we wszystkich sklepach spożywczych, wystarczy już jego jedno opakowanie, dowolne owoce oraz kilka dodatków, żeby łatwo i szybko przygotować pyszny deser.

Smakowity Gzik

Jak potrawa najlepiej kojarzy się z wiosną? Oczywiście Gzik, który swe korzenie ma właśnie Polsce. Początkowo był podawany jedynie w Poznaniu, gdzie jego oryginalną nazwą były pyry z gzikiem. Z czasem zyskał ogromną popularność o czym mogą się przekonać smakosze tej potrawy w całej Polsce.

Z poradnika

Smakołyki bez tłuszczu - czyli kupujemy grill elektryczny.

Gdy pogoda za oknami nas nie rozpieszcza, a już zaplanowaliśmy grilla, z pomocą przychodzi nam grill elektryczny. Urządzenie to nadaje

Czytaj więcej