Przepisy

Muffiny kokosowo - czekoladowe

Modne, ekspresowe, a do tego niezwykle apetyczne. Mowa rzecz jasna o muffinach, które szturmem podbijają podniebienia amatorów słodkości. Niezależnie od okazji, niezależnie od tego jakie dodatki lubimy: słodkie, kwaskowate, owocowe czy bardziej korzenne, muffiny będą idealnym rozwiązaniem. Z myślą o niebanalnym, nieco egzotycznym podwieczorku zaserwujmy sobie i bliskim kokosową niespodziankę.

Cukrowe ciasteczka

Poniżej zamieszczamy przepis jednej z laureatek organizowanego przez nas konkursu, pani Marty Kościelskiej. Ciasteczka polecamy wszystkim osobom, które nie mogą żyć bez słodkości.

Banoffee Pie

Czyli słodkie rozwiązanie, gdy znienacka dopada nas chęć na coś bardzo słodkiego. Fenomen tego ciasta polega na prostocie jego wykonania i idealnej harmonii smaków, począwszy od aksamitnej bitej śmietany, przez słodycz masy kajmakowej, aż po wyraźny akcent bananowy. To pokusa, której nie warto się opierać.

Z poradnika

Ciepło w Twoim domu

Jesienią, kiedy dni stają się coraz chłodniejsze, do czasu rozpoczęcia sezonu grzewczego warto zainwestować w dodatkowe rozwiązania,

Czytaj więcej